В районі розпочався черговий місячник боротьби з американським білим метеликом, амброзією полинолистою та повитицею польовою, який триватиме з 22 липня по 22 серпня 2019 року. Зважаючи на велику шкідливість амброзії полинолистої для здоров’я людини, боротьба з нею є одним із важливих і першочергових завдань усіх землекористувачів.

Тому звертаємось до органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, організацій, установ, закладів усіх форм власності регулярно виконувати роботи по знищенню карантинних рослин, бур’янів, в тому числі амброзії полиносистої, повитиці польової, здійснювати покоси трави в межах закріплених територій та на прилеглих територіях. У випадку відсутності можливості утримання закріплених територій в належному санітарному стані укласти договір на виконання робіт з комунальним підприємством.

Також закликаємо жителів району, не бути осторонь та здійснювати заходи ліквідації карантинних рослин та бур’янів на своїх присадибних ділянках та біля них. Адже лише спільні дії по знищення амброзії полинолистої, повитиці польової та вогнищ розповсюдження американського білого метелика здатні зупинити темпи їх розповсюдження на території району та зберегти здоров’я людей і чистоту довкілля.