Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

20 серпня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко провела засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

На засіданні розглянуто питання про підсумки роботи робочої групи по легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості та розглянуто інформації Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області щодо підприємств, які використовують працю лише однієї найманої особи.

У ході обговорення порядку денного були враховані пропозиції керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. За наслідками обговорення прийнято ряд рішень та взято під контроль стан оформлення суб’єктами господарювання всіх форм власності трудових відносин з найманими працівниками та рівень заробітної плати.