Щиро вітаємо вас із Днем Державного Прапора України та Днем незалежності.

Шановні жителі Голованівщини!

Щиро вітаємо вас із Днем Державного Прапора України та Днем незалежності.

 Синьо-жовтий прапор – це символ нашої державності, свободи і незалежності, наших споконвічних цінностей: мирного неба та щедрої пшеничної ниви. Під жовто-синім стягом Український народ здобув свою незалежність, соборність та самостійність. Сьогодні наші визволителі йдуть з Державним Прапором у бій, вивішують рідне знамено на будівлях визволених від тероризму українських сіл і селищ, містечок і великих міст.

 28 років тому здійснилася мрія багатьох поколінь українців – наша нація здобула право самостійно визначати свою долю у власній країні, а на карті світу з'явилася незалежна держава Україна. Сьогодні від нас в великій мірі залежить, яким саме буде майбутнє нашої Батьківщини. Впевнені, що спільними зусиллями вже в найближчому майбутньому український народ побудує державу, засновану на принципах демократії, законності, взаємної шани, довіри і відвертого конструктивного діалогу.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський

Голова районної ради Богдан Кучмій

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+