День поля: компанія «MAIS» вперше на Голованівщині

22 серпня на Голованівщині відбулось свято поля, що об’єднало десять районів трьох областей. Таке урочисте дійство організувало ТОВ «Агро-Арена», яке нещодавно відзначило свій третій день народження. У свою чергу, «Агро-Арена» виступає дистриб’ютором ТОВ АПК «MAIS», реалізує насіння цього вітчизняного виробника.

ТОВ «Агро-Арена» на наступний маркетинговий період пропонує аграріям від «MAIS» насіння 19 гібридів кукурудзи, озимої пшениці та картоплі. Також регіональний менеджер ТОВ «Агро-Арена» з продажу насіннєвого матеріалу, засобів захисту, мікродобрив по Кіровоградській області Зінаїда Мельник відзначила, що підприємство реалізує ще й озимі пшениці та озимий горох від Сербського виробника, озимі пшениці RAGT, озимі пшениці та ячмені компанії SAATBAU.

За понад двадцять сім років на ринку компанія зарекомендувала себе як надійний та якісний вітчизняний виробник. А насіння на заводі «MAIS» виготовляється навіть не за новими, а за новітніми технологіями. «Це потрібно бачити на власні очі, – ділиться враженнями начальник відділу АПР Голованівської РДА Олександр Клименко. – Все обладнання – найкраще з європейського. Тут працює німецька, американська й датська техніка

На підприємстві встановлено сучасний фотосепаратор, який за допомогою датчиків і камер здійснює сортування за кольором, структурою, розміром та формою. Він розпізнає навіть ті незначні відмінності, що не можуть бути ідентифіковані людським оком». Жодна інша технологія в світі не має подібної якості очищення.

І, звісно ж, всі етапи виробництва насіння супроводжуються контролем лабораторій. Все перевіряється, відповідно до державних та Європейських стандартів.

Ще однією значною перевагою ТОВ АПК «MAIS»місто Черкаси є те, що це вітчизняний виробник. Тобто, податки за вироблену продукцію поповнюють державну казну.  І з кожним роком компанія МАІС покращує свою лінійку гібридів кукурудзи все більш конкурентними, більш районованими. МАІС – це місіонер насіннєвого бізнесу в Україні та своєю багаторічною працею завоював не тільки довіру   аграріїв, а й Золоту медаль «За інноваційну політику у технологіях сільськогосподарського виробництва».

Свою назву «MAIS» отримало на честь улюбленої культури засновника Сергія Терещука – кукурудзи. Сергій Миколайович вірив у потенціал цієї культури та й у те, що вона принесе добробут Україні та кожній родині. Він багато працював над розробленням програм розвитку кукурудзи, практикував виготовлення гібридів – і на сьогодні досяг результатів всеукраїнського масштабу. Нині на Україні засівається 15 % земель гібридами кукурудзи, виробленими ТОВ АПК «MAIS»!

І цього дня, 22 серпня, усіх бажаючих запросили на демонстраційне поле, де було представлено чотирнадцять гібридів кукурудзи. Це лінії, що гарно зарекомендували себе на ринку, найбільш підходять для наших кліматичних умов та дають хороші прибутки, що також вкрай актуально в аграрній сфері.

Раніше аграрії Голованівщини вже чули про таку компанію як «MAIS», дехто вже й використовує її насіння. «З метою популяризації нашої продукції, – пояснює Зінаїда Мельник, – ми домовились із директорjм ФГ Спиридоновим Олександром Володимировичем провести демонстраційні посіви і на теренах Голованівського району». Також на пленарній частині цього семінару було представлено не тільки новинки вітчизняного насіннєвого матеріалу, але й актуальні на сьогодні фінансові інструменти від ТОВ «Агро-Арена», програми страхування врожаю від цього насіння, мікродобрива від виробника «Ярило» та новітні біологічні препарати як актуальну складову в технологіях підвищення ефективності   сучасного агровиробництва.