28 серпня 2019 року відбувся серпневий форум освітян Голованівщини «Освіта Голованівщини: результати та перспективи»

В роботі серпневого форуму брали участь заступник голови Голованівської районної державної адміністрації Бугаєнко Ольга, голова Голованівської районної ради Кучмій Богдан, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Туз Сергій, представники колективів Побузького, Голованівського ліцеїв, закладів дошкільної освіти району, позашкільних закладів освіти. Очільники району підвели підсумки за 2018/2019 навчальний рік та окреслили основні напрямки розвитку освітньої галузі району у новому навчальному році, визначили, що пріоритетним питанням при підготовці до нового 2019/2020 навчального року є створення умов для впровадження Концепції «Нової української школи», а завданням освітян Голованівщини є розвиток освітньої галузі, та підготовка конкурентоспроможних випускників. Відзначили і те, що Голованівський ліцей ім. Т.Г. Шевченка за результатами ЗНО-2019 посів у рейтингу закладів освіти Кіровоградської області 14 місце.

Найкращих освітян та педагогічні колективи району було відзначено грамотами та подяками районної державної адміністрації, районної ради, районного відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі.

Гості Форуму мали можливість отримати творче натхнення від концерту, організованого відділом культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації та закладами освіти району.

Керівники ЗЗСО району продовжили роботу у локації «Організація роботи керівника освітньої установи у 2019/2020 році».

30 серпня працювали локації вчителів-предметників та заступників керівників закладів загальної середньої освіти.