ДЕНЬ ЗНАНЬ

Відчуття, які виникають першого вересня, не можна порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей, адже 1 вересня – це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням  – до своєї другої домівки – у школи та класи.

2 вересня всі школярі закладів освіти району  зібралися на святкові заходи, щоб почути свій перший дзвоник у новому 2019-2020  навчальному році. Сьогоднішнє свято - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року  279 учнів переступили поріг 1 класів трьох освітніх  об'єднань району, для них  розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні 112 одинадцятикласників Голованівського, Перегонівського, Побузького ліцеїв та Клинівської, Межирічківської, Троянської філій Голованівського ліцею ім Т.Г.Шевченка, востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік вони стануть випускниками.

А  загалом до закладів загальної середньої освіти району  у 2019/2020 навчальному році прийшло 2556 учнів.

 

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+