Відзначення Дня фізичної культури і спорту

12 вересня 2019 року, напередодні Дня фізичної культури і спорту України, на Голованівщині відбувся районний етап комплексних змагань серед дітей та юнацтва «Олімпіада Голованівщини».

Свято почалося урочистою частиною під час якої відбулося нагородження кращих вчителів фізичної культури та тренерів- викладачів Голованівської ДЮСШ.

Учні команд учасників змагалися в п’яти видах змагань. Для дітей це хороший спосіб попрацювати разом задля досягнення головної мети. Дмитро Рокочук, заступник голови районної ради наголосив, що ніщо не допоможе згуртуватись краще як спорт, оскільки саме він виховує командний дух.

Переможців визначало компетентне журі у складі головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Голованівської РДА Наталії Гонтюк та вчителя фізичного виховання Голованівської школи-гімназії Вадима Мирошниченка та тренера – викладача Голованівської ДЮСШ Сергія Коваля.

В цьогорічній олімпіаді взяли участь 9 команд з Побузького, Перегонівки, Голованівська, Новосілки, Троянки, Люшнювати ,Клинове, ст. Голованівськ, Межирічка. У нелегкій, але цікавій боротьбі «бронзу» виборола команда Троянської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка. Друге місце посіла команда Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка, а «золото» здобула команда Побузького ліцею.

Усі учасники отримали заохочувальні призи, а переможці – цінні подарунки, придбані за кошти відділу освіти, молоді та спорту Голованівської РДА.