Відзначення в районі Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Щедро напоєна теплом Осінь дарує свято праці, свято долі, свято життя, щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях, віддати шану тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пеклоДругої світової війни, яке відбудувало зруйноване і допомагає нам творити майбутнє.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в нашому районні відбулися заходи, щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях. Для них було проведено виїзні прийоми та зустрічі з питань пенсійного забезпечення.

30 жовтня 2019 року у відділеннях стаціонарного догляду сіл Троянка та Перегонівка відбулася зустріч з заступником голови райдержадміністрації Ольгою Бугаєнко, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніною Дудник, головою районної організації ветеранів України Володимиром Миндалем, директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голованівського району Валентиною Ткач, які звернулися до проживаючих цих закладів з теплими словами привітання, вручили їм подарунки, пригостили солодощами та фруктами. В цей день учні шкіл дарували підопічним цих закладів свої таланти, улюблені пісні, танці, сценки та вірші.

01 жовтня в актовій залі територіального центру відбувся районний тематичний захід «Мудрі і багаті літами» та 02 жовтня 2019 року в Побузькій філії територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся тематичний захід «Дай Вам, Боже,щастя на довгі роки!» .

З нагоди свята в стаціонарних відділеннях були організовані святкові обіди.

Добро неможливе без любові до ближнього, до себе, до життя. Допомогти іншому – це значить принести частинку добра, шматочок сердечності, крапельку милосердя!