Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

02 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації за участі членів ради та заступника голови райдержадміністрації Ольги Бугаєнко.

Розглянуто важливі питання про аналіз стану автомобільних доріг у районі, про збереження лісових насаджень, про організацію відбору та прийняття громадян України на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України, про виконання в районі соціальної акції «Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо».

Начальник філії «Голованівський райавтодор» Бондарук Віктор, та начальник управління економічного розвитку, торгівлі, промисловості та інфраструктури районної державної адміністрації Артвіх Ірина ознайомили присутніх зі станом автомобільних доріг в районі, про проведення ремонтних робіт та підготовку до осінньо-зимового періоду.

Про збереження лісових насаджень доповів начальник відділу ДП «Голованівське лісове господарство» Штельмах Руслан. Членів громадської ради цікавили питання про самовільну та санітарну вирубку лісів, насадження молодих дерев та обприскування лісу від шкідників.

Заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Голованівського районного військового комісаріату майор Настасієнко Ігор, проінформував про організацію відбору та прийняття громадян України на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України. Учасники засідання обговорили проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з даного питання та проходження осіннього призову на строкову військову службу.

Фахівець соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Швець Світлана прозвітувала про проведену роботу з членами сімей загиблих учасників АТО в рамках районної соціальної акції «Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо.» На території району проживає три сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції: Безверхнього В.О., Крегула М.В. та Коваленка І.І. За кожним членом сім’ї загиблого учасника АТО закріплено представника місцевого бізнесу та фахівця районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Соціальна акція підтримується та контролюється районною державною адміністрацією та сільськими радами на території яких проживають сім’ї загиблих.

За підсумками засідання буде прийнято відповідні рішення.