Опалювальний сезон 2019/2020 року розпочато

15 жовтня 2019 року в районі розпочато новий опалювальний сезон 2019/2020 року.   З 16 жовтня 2019 року буде розпочато опалювальний сезон для індивідуального опалення житлових будинків.

На даний час всіма закладами соціальної сфери запущені в роботу всі котельні.

КНП «Голованівська центральна районна лікарня» та Побузька лікарня опалюються котлами ПП «АВКУБІ», які працюють на альтернативному виді палива (пілетах), також такими котлами опалюється Троянське відділення стаціонарного догляду, Побузький ліцей, Молдовська філія Побузького ліцею, Перегонівський ліцей, Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка, Межиричківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка, Голованівський районний будинок культури. Приватним підприємство «АВКУБІ» запущено в роботу всі їхні котельні та планується використати 2,0 тис. тонн пілетного палива на всі встановлені котли.

Здійснено підготовку прибиральної техніки до експлуатації у зимовий період, а також, до ліквідації наслідків негоди буде долучатися додаткова техніка сільськогосподарських агроформувань. Заготовлено 497 тонн посипного матеріалу та 264 тонн відсів.

У житловому фонді смт Побузьке до роботи в опалювальний період підготовлені всі 56 багатоквартирних будинків управителем ТОВ «Жил.Сервіс», який надає послуги з управління багатоквартирних будинків. У будинках здійснено промивку та продувку димовинтканалів. Проведені роботи по ремонту покрівлі (3150 кв.м.), виходів на дах (8 шт.), заміні під’їзних вхідних дверей на металеві (22 шт.), підвальних вхідних дверей (18 шт.), по заскленню під’їзних вікон багатоквартирних будинків (32 шт.), заміні стічних труб та жолобів (215 м), та заготівлі протиожеледної суміші (10 тонн) на прибудинкові території.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 07 жовтня 2019 року № 267-р «Про забезпечення початку опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2019/2020 року» затверджено робочу групу щодо контролю за станом проходження опалювального сезону.