Відзначення в районі Дня захисника України та Дня Українського козацтва

14 жовтня 2019 року на стадіоні «Колос» проведено урочисті та спортивно – масові заходи з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва. В заходах брали участь керівництво району, представники установ та організацій селища, учасники АТО, учнівська молодь та громадськість.

Розпочались урочистості з святкової ходи за участі прапороносців, духового оркестру, учасників гри «Сокіл (Джура)» та учасників команд спортивно - масових заходів.

Зі святом захисників України привітали голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський та заступник військового комісара районного військового комісаріату, учасник АТО Ігор Настасієнко, побажали їм міцного здоров’я, сімейного затишку і саме головне, миру в країні.

Свято продовжилося врученням учасникам АТО відзнак районної державної адміністрації, районної ради та районного військового комісаріату.

На свято були запрошені учасники антитерористичної операції з територій всіх сільських та селищних рад, які отримали подарунки до свята, придбані за кошти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

У пам'ять про тих, хто загинув, обороняючи Україну учні Голованівського ліцею та ПТУ 38 поклали квіти до Меморіального комплексу загиблим учасникам АТО.

По завершенню урочистостей розпочалися спортивно - масові заходи за участі 6 команд, які змагалися у спритності та силі. В перервах між спортивними конкурсами глядачі насолоджувалися виступами колективу «Троїсті музики» районного будинку культури, вокального гурту Щедрик» та тріо «Ремікс» Побузького будинку культури.

За підсумками спортивних змагань перше місце та перехідний кубок здобула команда районного відділу управління ДСНС, друге місце – команда відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, третє – збірна команда райдержадміністрації, районної та селищної рад, які отримали подяки. Відповідно четверте, п’яте та шосте місця отримали команди ТОВ АПК «Розкішна», учасників гри «Сокіл (Джура)» та ПТУ 38. Всі команди були нагороджені подарунками.

По завершені заходів учасники свята та глядачі мали змогу скуштувати «козацької каші» та шурпи.