Відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України

28 жовтня 2019 року в Україні відзначали одну з найзнаковіших подій в новітній історії – визволення від нацистських окупантів. Битва за Україну, що тривала довгі 22 місяці, стала одним із вирішальних чинників розгрому військ гітлерівської Німеччини та її союзників.

У музеї історії Голованівського району, з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів з України, відбувся урочистий захід за участі керівництва району, представників установ та організацій селища, громадських організацій, Ради ветеранів районної організації ветеранів України, учнів ПТУ 38.

Захід вели директор музею історії Голованівського району Алла Іванчишина та учні ПТУ 38.

Вітальні слова прозвучали від заступника голови районної ради Дмитра Рокочука, голови районної організації ветеранів України Володимира Миндаля, члена Президії районної організації ветеранів України Віктора Савчука.

Учасники заходу вшанували загиблих у роки Другої світової війни Хвилиною мовчання.

По завершенню урочистої частини право покласти квіти до Обеліска Слави та Братської могили було надано керівництву району, представникам районної організації ветеранів України та учням ПТУ 38. Всі присутні мали змогу ознайомитися з експозиціями музею, присвяченими періоду Другої світової війни.