Вшанування памяті загиблих в селі Наливайка

Задля вшанування пам’яті загиблих на території Голованівщини у роки Другої світової війни делегація у складі заступника голови райдержадміністрації Ольги Бугаєнко, заступника голови районної ради Дмитра Рокочука, начальника відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Тетяни Кучмій, голови районної організації ветеранів України Володимира Миндаля та її членів 28 жовтня відправилися в с. Наливайка.

Щоб вшанувати пам'ять та покласти квіти до могили солдата - визволителя Шереметьева Віктора Івановича прийшли сільський голова Надія П’яничук та мешканці села Наливайки. «Село Наливайка визволяли воїни Червонопрапорної корсунської кавалерійської дивізії 53-ї Армії, – промовила сільський голова. –Тоді в бою за рідне село загинуло 15 бійців Червоної Армії. Полеглі солдати були поховані з почестями в центрі села. А ми з вами зараз знаходимося біля могили Шереметьева Віктора Івановича, який під час визволення села був поранений. Його доглядала жителька Наливайки Харковенко Ганна Юхимівна. Та, на жаль, Віктор Іванович від тяжкого поранення помер і жінка захоронила його тут, на своєму городі. Вже згодом нашому герою-визволителю поставили обеліск».

Пам'ять солдата присутні вшанували хвилиною мовчання.

Ольга Бугаєнко зазначила, що таких героїв як Віктор Іванович ми не маємо права забувати, адже завдяки їм ми живемо у мирі та спокої: «Ми зобов’язані зберегти пам'ять про них, солдатів-визволителів та передати її нашим дітям та внукам. Я бажаю всім міцного здоров’я, бійцям на сході України сил та витримки і головне всім нам – мирного неба. Хай процвітає злагода, спокій та достаток в нашій Україні».

Ми повинні пам’ятати всіх героїв, чия боротьба, мужність і героїзм сприяли визволенню України від нацистів. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі війни ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

 

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+