Зустріч з учасниками АТО

10 листопада 2019 року в районному будинку культури відбулася зустріч з учасниками АТО. На зустрічі були присутні заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко та радник голови райдержадміністрації з питань допомоги учасникам АТО Олександр Тоцький.

Начальник управління соціального захисту населення Антоніна Дудник, надала роз’яснення стосовно пільг на тверде паливо, газ та проїзд, одноразову грошову допомогу, про оздоровлення дітей учасників АТО та оздоровлення учасників антитерористичної операції в санаторії.

Заступник начальника відділу соціальних послуг Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Ірина Слободянюк розповіла про послуги які надає Голованівська філія Кіровоградського обласного центру зайнятості про індивідуальний підхід до кожного безробітного з психологічної підтримки, працевлаштування, профнавчання, профорієнтації, та відкриття власної справи.

Фахівець соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Лабенко довела до відома, в районі діє районна комплексна програма соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки», затверджена рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року № 28 та діє соціальна акція «Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо.».

Наступним питанням було обрання голови громадської організації «Голованівська районна спілка ветеранів та учасників антитерористичної операції», обрали головою громадської організації Юрія Кобзавщука.