Захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада вся прогресивна українська громадськість вшановує і віддає данину пам’яті всім тим, хто боровся та поліг у боротьбі за гідність, свободу, незалежність держави, європейське майбутнє своїх дітей.

У Голованівському ліцеї ім. Т.Г.Шевченка проведено урок пам’яті з нагоди відзначення шостої річниці Дня Гідності та Свободи. Ведучі заходу Мілена Василик та Тимофій Сакал звернули увагу присутніх на красу рідного краю та довгу і складну боротьбу українського народу за свою незалежність. Учасники заходу відстежили хронологію подій новітньої історії України, оцінили наслідки двох найбільших революцій сучасності – Помаранчевої 2004 року та Революції гідності 2013 року. До присутніх із вітальним словом звернулися заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко та голова громадської організації «Голованівська районна спілка ветеранів та учасників антитерористичної операції» Юрій Кобзавщук, які відзначили знаковість даного свята, важливість відстоювання ідеалів свободи і демократії на теренах України.

Присутні схилили голови в скорботі, вшановуючи пам’ять героїв Небесної сотні, загиблих воїнів за незалежність та територіальну цілісність держави, земляків-учасників АТО хвилиною мовчання. По завершенню заходу школярі, представники органів влади, установ та громадських організацій поклали квіти до Меморіального комплексу загиблим учасникам АТО.