Про перевірку готовності техніки служб взаємодії району в осінньо-зимовий період 2019-2020 року

25 листопада 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Копієвського М.Д. було проведено    комісію ТЕБ та НС по забезпеченню оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації і небезпечні події пов’язані з погіршенням погодних умов. На даному засіданні розглянуто питання:

про забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та небезпечні події, пов’язані з погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період 2019/2020 року та призначення осіб відповідальних за організацію функціонування пунктів обігріву та життєзабезпечення населення.

Відповідно до протокольного рішення доручено начальникам спеціалізованих служб району, сільським, селищним головам :

-у разі погіршення погодних умов протягом зимового періоду 2019/2020 року бути готовими до розчищення доріг від снігових заметів, підготовити та забезпечити снігоочисну техніку і протиожеледні матеріали;

-вживати заходи щодо забезпечення безперебійної роботи систем життєзабезпечення населення;

-організовувати супровід колон техніки, що прямує до місця виникнення надзвичайної ситуації, безпеку пішоходів;

-у випадку знеструмлення населених пунктів забезпечити оперативне залучення аварійно-ремонтних бригад для електропостачання об’єктів життєзабезпечення населення у першу чергу котелень, лікарень;

-забезпечити функціонування стаціонарних пунктів обігріву, надання медичної допомоги.

Рекомендовано сільським, селищним головам заключити договора      з автоперевізниками для надання послуг у разі проведення евакуації з місць виникнення надзвичайних ситуацій.

Після засідання   районної комісії ТЕБ та НС відбулася перевірка готовності техніки служб взаємодії щодо реагування в осінньо-зимовий період 2019/2020 року в разі виникнення надзвичайних ситуацій та надзвичайних подій за участю начальників спеціалізованих служб району, комунальних підприємств району. Вся техніка служб взаємодії району готова до осінньо-зимового періоду 2019-2020 року.