ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

22 листопада 2019 року на Голованівському кладовищі біля пам’ятного хреста жертвам Голодомору відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів.

На мітингу-реквієму були присутні заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко, голова районної організації ветеранів України Володимир Миндаль, керівники та працівники установ, організацій, духовенство, громадські діячі селища.

Зі словом до учасників зібрання звернувся Володимир Миндаль. Він закликав громадян бути не байдужим до цієї трагічної дати в історії України та пам’ятати про ті страшні випробовування, які випали на долю нашого народу.

Присутні вшанували закатованих голодом жертв геноциду українського народу хвилиною мовчання.

В ході мітингу звучали тематичні вірші, спогади про голодомор. Також із цієї сумної нагоди було запалено свічки пам’яті. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятнику жертвам Голодомору та вклонилися пам`яті тим, хто загинув у ті страшні часи.

Благочинний храму Іоанна Богослова протоієрей Михайло Шквара провів поминальне богослужіння.

23 листопада 2019 року о 16.00 всі небайдужі до світлої пам’яті загиблих від штучного голоду запалили «Свічку пам’яті» на своєму вікні, щоб душі закатованих голодом отримали вічний спокій і смирення.