Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Щиро вітаємо Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаємо усім Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

6 грудня ми відзначаємо свято тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії.

Шановні наші військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Звертаємося до Вас –  людей, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Тож прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні можливості. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд.

Голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський

Голова районної ради Богдан Кучмій