З такою підтримкою Україна обов’язково переможе

Напередодні Дня збройних сил України – 5 грудня в Голованівському ліцеї імені

Т. Г. Шевченка зібралися учні ПТУ 38, представники райдержадміністрації, районної організації ветеранів України, учасники АТО аби відзначити славетну дату – День Збройних Сил України.

Це свято чоловіків та юнаків, які вже відслужили в армії, і тих, хто про це ще тільки мріє. Всі, хто носить почесне звання захисника Вітчизни, уособлює в собі етапи розвитку нашого славетного війська: ті, хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу…

Так, на жаль, бойові дії на Україні тривають і нині. Ніхто б подумати не міг, що на нашу мирну землю знов прийде страшна війна. Тисячі українців покинули всі свої справи, відмовились від затишку і сімейного тепла та пішли боронити рідну землю.

Перед учасниками заходу виступив заступник військового комісара районного військового комісаріату Валерій Харкавенко.

Вихованці молодшої школи ліцею підготували для присутніх святкову програму: пісенні й танцювальні композиції, а також поетичні й гумористичні хвилинки, присвячену нашим землякам-захисникам, аби ті могли морально відпочити, бодай на хвилинку поринувши в дитинство.

У свою чергу, педагоги підготували цікаву презентацію про патріотичне виховання школярів та постійну допомогу нашим військовослужбовцям.

Хоча вже кілька років поспіль волонтери по всій Україні докладають титанічних зусиль, щоб одягнути, нагодувати і навіть переозброїти наше військо, та окрім військового спорядження й необхідних нашим бійцям речей, в зону АТО прямує ще один «вантаж», не менш цінний за бронежилет чи каску, — дитячі малюнки й листи. «Чекаю!», «Пишаюся вами!», «Дякую за захист!», «Повертайтеся живими!» — так підписують діти свої послання. До цих акцій традиційно приєднуються й наші школярі, а ще маленькі волонтери організовують благодійні ярмарки, а за виручені кошти купують солдатам щось необхідне.

Але найбільш цінними вважаються малюнки діточок. Ці листи зворушують до сліз. Солдати часто носять їх з собою як надію й впевненість, що все буде гаразд, що якийсь маленький ангел молиться за них і чекає з перемогою. З такою підтримкою, з такою силою духу Україна обов’язково переможе.