Для них передове завдання – добробут рідних земляків

6 грудня відбулись урочисто-святкові заходи, присвячені Дню місцевого самоврядування. Цей день по праву пов’язується з державними святами доби незалежності і сприймається як дата, що є знаковою віхою в становленні української держави.

День місцевого самоврядування – державне свято, що підкреслює значимість цього інституту демократичного суспільства.

І цього разу вітали всіх представників органів місцевого самоврядування, депутатів і виборців всієї громади, які вболівають за проблеми рідного селища, сіл, дбають про їх розквіт і процвітання. В цій залі зібрались ті, хто представляє інтереси жителів регіону у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечує позитивні зміни в суспільстві, гарантує стабільний розвиток рідного краю. Мова йде про представників органів місцевого самоврядування, усіх тих, хто так чи інакше причетний до цієї роботи.

З нагоди визначної дати до вітальних слів приєднались і очільники району: голова Голованівської районної ради Богдан Кучмій та заступник голови райдержадміністрації Ольга Бугаєнко.

Богдан Борисович наголосив, що цьогоріч ми востаннє відзначається свято самоврядування в такому складі. Вже скоро відбудеться реформування та зміни адмінустрою: будуть громади, округи, префектури, а епоха сільських та селищних рад відійде в історію. «Тому в цей день я хочу щиро подякувати всім сільським та селищним головам Голованівщини всіх каденцій, які плідно працювали на нашій території. Хочу подякувати всім депутатам усіх скликань та усіх рівнів, які працювали на нашій території, та всім колективам, які трудились в органах місцевого самоврядування. Дякую вам, що ви в один день залишили такі звичні для себе справи – дбати про своє особисте – взяли на себе відповідальність і пішли працювати в органи місцевого самоврядування, де треба дбати про спільне, про громадське», – відзначив голова райради.

«Від щиро серця бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань, – продовжила Ольга Петрівна. – Нехай цей святковий день додасть всім вам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!»

Керівники району також відзначили кращих працівників органів місцевого самоврядування грамотами й подяками різних рівнів.

А приємним подарунком для всіх присутніх стала концертна програма у виконанні гостей з міста Кропивницький. З Днем самоврядування своїми запальними музичними композиціями винуватців свята вітав «Академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни».