Заходи по забезпеченню роботи пунктів обігріву в Голованівському районі

11 грудня 2019 року під головуванням   заступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. було проведено    нараду по  забезпеченню належної організації роботи пунктів обігріву та виконання ними завдань за призначенням під час погіршення   погодних умов в осінньо-зимовий період 2019/2020 року за участю членів оперативного штабу, для вжиття невідкладних заходів та функціонування стаціонарних рунктів обігріву та мобільного пункту обігріву.

На нараді призначено відповідальних осіб за організацію функціонування стаціонарних та мобільного пунктів обігріву, створено оперативні бригади соціального патрулювання для першочергової перевірки усіх місць можливого перебування безпритульних осіб.

Особливу увагу було приділено   укомплектуванню стаціонарних пунктів обігріву медичними аптечками засобами для надання долікарської допомоги людям у разі   обмороження, одноразовим посудом та продуктами харчування, телефонним зв’язком, табличками з надписом «ПУНКТ ОБІГРІВУ», розробленню реєстрів найбільш уразливих верств населення, патрулюванню по запобіганню випадкам переохолоджень.

Відповідно до протокольного рішення доручено сільським, селищним головам :

вживати заходи щодо забезпечення безперебійної роботи систем життєзабезпечення населення на підпорядкованій території в осінньо – зимовий період 2019-2020 року.