У переддень Святого Миколая урочисто відкрили капітально-відремонтоване дитяче відділення

Разом з світлим та добрим святом – Днем Святого Миколая Голованівський район облетіла чудова звістка – 18 грудня відбулося урочисте відкриття капітально-відремонтованого дитячого відділення КНП «Голованівська центральна районна лікарня». Перерізати символічну стрічку завітали голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь, голова Голованівської районної державної адміністрації Олег Голімбієвський, голова Голованівської районної ради Богдан Кучмій, Голованівський селищний голова Сергій Цобенко. Участь у заході також взяли керівництво та працівники лікарні.

Загальна кошторисна вартість ремонтних робіт дитячого та приймального відділень становить близько 3 млн. грн. Тут здійснено внутрішні оздоблювальні роботи, замінено сантехніку та вентиляційну систему, підлогу в коридорах та палатах покрито плиткою, замінено освітлення, закуплені нові меблі. Яскраві, кольорові, цікаві, всі різноманітні зараз стіни в коридорах, кабінетах та палатах дитячого відділення. Ще за 1,4 млн грн відремонтовано центральний вхід в цей корпус лікарні. Загальна вартість перелічених робіт складає 4,5 млн грн. Це кошти із районного бюджету.

Андрій Богданович вручив директорці Голованівської ЦРЛ Валентині Феодосіївні сертифікат на телевізор та меблі для дитячої ігрової кімнати відділення. «Чудово, що у нас є такий ремонт і дуже добре, що він зроблений в селищі доволі віддаленому від обласного центру, – зазначив очільник області.

«Найбільш задоволеними мають бути люди, які тут працюють, – продовжив А. Балонь, – працювати в умовах якісного ремонту, доброго оснащення, де є порозуміння із владою та меценатами в тому, що вони не стоять осторонь соціальних проблем, питань, а вирішують їх спільно з керівництвом району. І це якраз є приклад того, як би мали діяти громади по всій нашій області.

Я задоволений в першу чергу від того, що бачу впевнені обличчя лікарів, медичного персоналу, тому що вони чітко розуміють, що цей заклад буде працювати, буде розвиватися, і я сподіваюся, буде опановувати й інші нові напрямки та методики професійної діяльності, а ті, хто звертатимуться сюди за медичною допомогою отримуватимуть її в повній мірі – якісну та повноцінну».

Валентина Феодосіївна запевнила, що вони старатимуться, розвиватимуться, працюватимуть на повну силу, аби кожен пацієнт був задоволеним та головне здоровим.

Ще одну приємну місію здійснили в стінах щойно відремонтованого приймального відділення – очільник ОДА вручив сертифікат на новенький автобус начальнику відділу освіти, молоді та спорту Сергію Тузу.

«Це не звичайний шкільний автобус, він особливий – спеціалізований шкільний автобус, який пристосований для дітей з обмеженими фізичними можливостями . Для нас цей подарунок надзвичайно важливий та вкрай необхідний, – наголосив Олег Дмитрович, дякуючи голові облдержадміністрації за такий щедрий дарунок, адже купівля цього автобуса відбулася завдяки субвенції з державного бюджету (близько 2 млн грн) та коштам із місцевого бюджету (близько 200 тис грн).  

«Сьогодні із такими можливостями, які є у колективу лікарні – ремонт, обладнання, нова техніка – їм ніякі реформи не страшні. Вони готові до вдосконалення професійної майстерності, освоєння нових методик лікування, вони відкриті для розвитку, а ми їх у цьому всіляко підтримаємо. Тому в єдності, разом ми готові рухатися вперед», – додав голова райдержадміністрації.

Всі гості пройшли коридорами відремонтованого відділення, оглянули новенькі палати та порадувались за медиків, які відтепер тут працюватимуть.

Сьогодні дитяче відділення відповідає європейському рівню і персонал має відповідні умови праці, що дає змогу покращити обслуговування пацієнтів. Облаштування всієї лікарні за сучасними вимогами й надалі залишається першочерговим завданням для влади. Дбатимуть і про висококваліфікований медичний персонал, для чого робитимуть все можливе, в тому числі, і забезпечуватимуть молодих спеціалістів житлом.

Цього передсвяткового дня делегація з облдержадміністрації разом з керівництвом району відвідали ще один, не менш важливий об’єкт у Голованівську – будівництво дитячого садочку.

Андрій Богданович з моменту свого призначення на посаду голови ОДА вперше побував на цьому будівельному майданчику. Оглянувши хід робіт, окреслили найближчі плани по даному об’єкту, обговорили дизайн дитячого садочку.

Сьогодні там майже завершені зовнішні роботи: утеплено фасад, встановлено вікна та двері, на черзі – дах. Як сказав О. Голімбієвський погода поки що дозволяє працювати, тому ми цим користуємося. Коли ж почнеться сніг та морози, будівельники перейдуть до внутрішніх робіт. Загалом на цей об’єкт вже витрачено майже 30 млн грн. Загальна вартість усього проекту 47,4 млн грн.

Отаким насиченим приємними зустрічами та подіями виявився переддень Святого Миколая. Підсумовуючи, Андрій Богданович привітав всіх із наступаючими новорічними святами, побажав здоров’я, процвітання та розвитку нашій громаді.

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+