Реабілітаційне лікування за кошти Фонду соціального страхування

Реабілітація застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм –пріоритетний напрямок відновлення працездатності.  Від початку року по теперішній час  Гайворонським відділенням оформлено 28 договорів  щодо забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням після перенесених захворювань і травм.

Аналіз результатів діяльності з медичної реабілітації щодо направлення хворих на відновлювальне лікування показав, що  з  початку 2019 року до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів направлені застраховані особи за наступними профілями лікування: нейрореабілітація – 2 особи, м’язово-скелетна реабілітація – 15 осіб, кардіо – пульмонарна реабілітація – 11 осіб, інша (соматична) реабілітація – 1 особа.

            Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання і спрямована на відновлення здоров’я працюючих. Право на проходження курсу відновного лікування на базі реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду мають усі працевлаштовані особи після лікування у стаціонарному відділенні лікувально-профілактичного закладу на підставі висновку лікарсько-консультативної (далі –ЛКК) комісії закладу охорони здоров’я про потребу особи в такому лікуванні. Крім того, на час реабілітації застрахованій особі продовжується лікарняний листок, за яким Фондом фінансується допомога по тимчасовій непрацездатності, аби компенсувати особі втрачений за час лікування заробіток.

Перелік санаторно-курортних закладів, в яких хворий може отримати послуги з реабілітаційного лікування за відповідним переліком профілів медичної реабілітації, затверджується наказом виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Фонду.

Скористайтесь правом на послуги з реабілітаційного лікування за кошти Фонду у 2020 році!

 

Гайворонське відділення УВД ФСС

України в Кіровоградській області

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+