У Держбюджеті-2020 Кіровоградщині передбачено близько 715 млн. грн на будівництво і ремонт доріг

Під час брифінгу голова ОДА Андрій Балонь поінформував представників ЗМІ про перспективи розбудови дорожньої інфраструктури області у 2020 році.

«В державному бюджеті на 2020 рік для Кіровоградської області передбачено близько 715 млн. грн на будівництво і ремонт доріг місцевого значення та 1 млрд. грн – на дороги державного значення. Це не є вичерпні суми, адже фінансовий ресурс буде розподілятись в процесі використання його регіонами. Проте це значно більше, ніж було цього року», - підкреслив голова ОДА».

Серед пріоритетних напрямків дорожнього будівництва наступного року - автошляхи у напрямку Кривого Рогу, Полтави та Умані.