СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ у січні–листопаді 2019 року

Населення. На 1 листопада 2019р. на території району проживало
29,5 тис. осіб. У січні–жовтні 2019р. чисельність населення скоротилася
на 407 осіб.

Ринок праці. За даними обласного центру зайнятості, кількість безробітних, зареєстрованих у Голованівській районній філії, на кінець листопада 2019р. становила 373 особи.

Оплата праці. Загальна сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій Голованівського району (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із урахуванням цензу за кількістю найманих працівників) на 1 грудня 2019р. становила 75,5 тис.грн або 0,5% загальної суми боргу по області. Вся сума боргу припадала на економічно активні підприємства.

Промисловість. У січні–листопаді 2019р. підприємствами району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2,6 млрд.грн, що становило 9% загального обсягу реалізованої продукції по області. Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу становив
87 тис.грн.