На Кіровоградщині за кошти ДФРР планують завершити реалізацію декількох об’єктів

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна відбулося засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР.

На перехідні об’єкти минулих років, які планують завершити у 2020 році, для Кіровоградської області передбачене фінансування з ДФРР у сумі майже 133 мільйонів 783 тисяч гривень, інформують в пресслужбі ОДА,

Учасники засідання узгодили перелік перехідних об’єктів, реалізацію яких мають завершити за рахунок коштів ДФРР цього року. У зазначеному переліку реконструкція КЗ «Обласна спеціалізовано дитячо-юнацька школа олімпійського резерву – 2» в місті Кропивницькому, реконструкція ЗОШ І-ІІІ ступенів Побузької селищної ради Голованівського району, реконструкція Новопразької ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрійського району, будівництво ДНЗ на 120 місць у смт Голованівську, проведення санації будівлі Торговицької ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Є. Маланюка Торговицького НВО Новоархангельської райради та будівництво Долинського групового водопроводу водопостачання.

Під час засідання також розглянули пропозиції до переліку об’єктів, реалізацію яких планують розпочати у 2020 році за кошти ДФРР та співфінансування з місцевих бюджетів. Зазначений перелік буде затверджений після доопрацювання. За словами Ігоря Кузьміна, за рахунок цих коштів планують реалізувати кілька соціальних проєктів у рамках ініціативи Президента щодо будівництва шкіл, дитсадків та спортмайданчиків – «100-100-100».