Заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Найтяжчий злочин... Лихо століття... Важко віднайти слова, які б могли передати весь біль Голокосту.

Це була жорстокість, що не піддається розумінню і не має пояснення. Адже масове винищення людей іншої расової, етнічної чи національної приналежності не може виправдовувати жодну мету.

27 січня ми вшановуємо пам'ять жертв Голокосту. Саме цього дня, 1945 року було звільнено один із найстрашніших нацистських концентраційних таборів у Освенцімі – пекельну машину, чиї жорна забрали безліч життів.

В музеї історії Голованівського району відбулися заходи в знак пам’яті та поваги до жертв геноциду світової трагедії, за участі працівників райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, представників районної організації ветеранів України, учнів Голованівського ліцею ім..Т.Г.Шевченка. З урочистою промовою виступили заступник голови райдержадміністрації Ольга Бугаєнко та голова районної ветеранської організації Володимир Миндаль. Працівники районної бібліотеки підготували для учнів добірку тематичних книг, які більш широко та змістовно допоможуть теперішнім поколінням збагнути масштаби та жорстокість Голокосту.

Ми пам'ятаємо про цю страшну трагедію і усвідомлюємо, наскільки важливо не допустити повторення подібних трагедій на нових сторінках історії.