Афганська війна – сама трагічна сторінка історії нашого народу

Саме цього дня 15 лютого 1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни. Афганська війна, її ніхто не оголошував, але вона забрала життя українців і залишила по собі невиліковні рани у 150 тисячах українських родин.
На центральній площі смт Голованівська був проведений урочистий мітинг-ренвієм з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану за участі керівництва району, представників районної організації ветеранів України, районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, учасників бойових дій на території інших держав, батьків загиблих воїнів Афганців, представників громадських організацій, установ та організацій, сільських та селищних голів.
З вітальними словами до воїнів - інтернаціоналістів звернулися заступник районного військового комісара Валерій Харкавенко, голова районної організації ветеранів Афганістану Василь Томашевський, голова районної організації ветеранів України Володимир Миндаль.
Після промов усі присутні вшанували загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання. По завершенню мітингу-реквієму відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку воїнам – інтернаціоналістам, Обеліска Слави, Братської могили та Меморіального комплексу загиблим учасникам антитерористичної операції.

У районному будинку культури проведено урочистості та концертну програму. З вітальними словами до воїнів - інтернаціоналістів звернулися: заступник голови Голованівської районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко та заступник голови Голованівської районної ради Дмитро Рокочук, заступник районного військового комісара Валерій Харкавенко, голова районної організації ветеранів Афганістану Василь Томашевський після привітання вручили грамоти, подяки учасникам бойових дій на території інших держав.