Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року з метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України в професійно – технічному училищі № 38 смт. Гованівськ була проведена лінійка – реквієм до Дня пам’яті героїв Небесної Сотні та у Голованівському ліцеї ім.Т.Г.Шевченка відбувся захід «Ми не забули славу наших предків. Нових героїв дали небесам». В рамках заходу: літературно-музична композиція та показ тематичного відеоролика.
Учасники заходів вшанували загиблих Героїв Небесної Сотні та загиблих під час антитерористичної операції земляків хвилиною мовчання.
Покладено квіти до Меморіального комплексу загиблим учасникам антитерористичної операції.
В Голованівській районній та сільських бібліотеках проведено патріотичну годину «Час вибрав їх», розміщено виставки «Тих днів ніколи не забути.
В усіх закладах загальної середньої освіти проведено заходи на яких було вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів за територіальну цілісність України.
Проведено тематичні екскурсії у музеї історії Голованівського району до Дня Героїв Небесної Сотні, бесіди «Пам’яті героїв Майдану», «Бійці невидимого фронту».