Позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Голованівської районної державної адміністрації

24 лютого 2020 року відбулося позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Голованівської районної державної адміністрації, на якій розглядалось питання надзвичайної події – майже повної руйнації покрівлі Голованівської районної центральної лікарні. В звя’язку з погіршенням погодних умов, а саме збільшенням пориву вітру до 30 м/сек. з головного корпусу лікарні знесено покрівлю майже на всій площі. На комісії розглядалося питання щодо відновлення покрівлі та вирішення питання з яких джерел можливе фінансування даного об»єкта. Головою райдержадміністрації надано відповідним службам району розпорядження щодо забезпечення безпеки населення.