Термінова нарада з ліквідації наслідків надзвичайної події

25 лютого під головуванням голови райдержадміністрації Олега Голімбієвського відбулася термінова нарада з ліквідації наслідків надзвичайної події, яка виникла в районній лікарні під час погіршення погодних умов. Нагадаємо, 24 лютого вітер зірвав покрівлю з Голованівської ЦРЛ.
Членами засідання було розглянуто першочергове питання – негайної ліквідації наслідків пориву вітру, подальших дій щодо покрівлі будівлі лікарні, вирішення фінансування об’єкта.
За дорученням О. Голімбієвського на місці події проводиться обстеження технічного стану покрівлі, за його результатами буде підготовлений відповідний акт. Уточнюються дані щодо завданих збитків.
«Першочерговою нашою ціллю є зберегти покрівлю від ймовірних дощів чи снігу, – наголосив О. Голімбієвський. – Тому нам необхідно вже після демонтажу розглянути варіанти тимчасового укриття від вологи будівлі лікарні».
Вирішити це питання голова райдержадміністрації планує протягом тижня.
Сьогодні підрозділами профільних служб району вживаються заходи з розчистки покрівлі від будматеріалів, території від повалених дерев аби створити безперешкодний та безпечний доступ до медичного закладу населенню.