Pасідання Громадської ради при районній державній адміністрації

26 лютого 2020 року о 10.00 у сесійні залі районної ради відбулося засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

По першому питанню доповіла начальник відділу інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, житлово – комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації БЕЛІНСЬКА Олена Олександрівна, яка озвучила текст проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) (реєстр № 2598 від 13 грудня 2019 року).
По другому питанню виступила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації ДУДНИК Антоніна Анатолівна, яка ознайомила присутніх  з програмами та пільгами, які доступні учасникам АТО.
По третьому питанню інформувала директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голованівського району ТКАЧ Валентина Леонідівна, яка доповіла про турботу щодо людей похилого віку в районі.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.