Засідання робочої групи з оперативного вирішення питань працевлаштування та професійного навчання учасників АТО/ООС та засідання координаційної комісії з питань призначення та надання всіх соціальних виплат та пільг.

Заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко 27 лютого 2020 року провела:

Засідання робочої групи з оперативного вирішення питань працевлаштування та професійного навчання учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил.

На порядку денному розглядались питання:
1. Ознайомлення з розпорядженням голови Кіровоградської ОДА від 16 січня 2020 року №77-р "Про утворення обласної робочої групи та затвердження плану заходів, завдання та форми звіту щодо працевлаштування учасників АТО/ООС», розпорядженням голови Голованівської районної державної адміністрації 18 лютого 2020 року № 36-р «Про утворення робочої групи з оперативного вирішення питань працевлаштування та професійного навчання учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил».
2. Про організацію роботи з виконання Плану заходів з вирішення в області питань працевлаштування та професійного навчання учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на 2020 рік, затвердженого розпорядженням голови ОДА від 16 січня 2020 року №77-р.та завдання щодо працевлаштування учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил.
Під час обговорення детально опрацьовано інформації Голованіської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості та управління соціального захисту населення Голованівської райдержадміністрації.

Чергове засідання координаційної комісії з питань призначення та надання всіх соціальних виплат та пільг.
У роботі комісії взяли участь спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації, представники районного центру зайнятості населення в районі та інших структурних підрозділів адміністрації.
Під час засідання було розглянуто 15 заяв, що стосувалися призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо - переміщеним особам, включення інформації до ЄДАРП та надання пільг за фактичним місцем проживання пільговиків.
За результатами розгляду зазначених питань комісія прийняла відповідні рішення.