Програма Президента України «Велике будівництво» на Голованівщині стартує з 1 березня

Перелік об'єктів в Голованівському районі
Загальноосвітні навчальні заклади:
Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у селищі Побузьке Голованівського району.
Довідково: по проєкту «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Побузької селищної ради в смт Побузьке, вул. Шкільна, 8» проводиться реконструкція приміщення, загальною кошторисною вартістю 39 350, 219 тис. грн. На даний час використано 12 424, 092 тис. грн, залишок коштів 26 926, 127 тис.грн.
Реконструкція даного об’єкту проводиться з запровадженням енергоефективних заходів: заміна вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення фасаду та покрівлі, заміна системи опалення. Вже придбано та встановлено вікна, змонтовано систему опалення, проведено влаштування покрівлі.
Сьогодні виконується коригування проєкту пов’язаного з протипожежними заходами, які будуть враховані при проведенні реконструкції Побузького ліцею, а саме: встановлення системи автоматичної протипожежної сигналізації, системи блискавкозахисту, протипожежна обробка дерев’яних конструкцій даху. Також в межах реалізації проєкту буде облаштовано ліфт для врахування потреб людей з обмеженими фізичними можливостями.
Дошкільні навчальні заклади:
Будівництво садка на 120 місць у Голованівську.
Довідково: по об’єкту «Будівництво дошкільного навчального закладу на 120 місць, по вул Пушкіна в смт Голованівськ Кіровоградської області» загальна кошторисна вартість становить 47 412, 680 тис. грн. Сума використаних коштів з початку реалізації проєкту – 22 124, 56 тис. грн Залишок коштів 25 288,12 тис.грн.
Станом на лютий 2020 року проведено облаштування покрівлі, утеплено та частково облицьовано плиткою фасадні стіни, проведено утеплення покриття даху. Також облаштовано внутрішні пекрегородки, підготовчі роботи по облаштуванню підлоги та внутрішніх стін, встановлено вікна та зовнішні двері. Виконано на 50 % внутрішні роботи по електрообладнанню та роботи по будівництву зовнішньої каналізації і водогону. Навколо території дитячого садочка облаштована капітальна огорожа.