Й сьогодні Шевченківське слово живе між нами

10 березня в навчальних закладах Голованівського району були проведені дні вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка. З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова відбулася низка різноманітних заходів.

Й сьогодні Шевченківське слово живе між нами. Свідченням цього стали літературні квести проведені в начальних закладах району:
- «Великий Кобзар»,
- «Пізнаймо Кобзаря»,
- «Стежками життя і творчості Тараса Шевченка».

В Голованівському ліцеї ім. Т.Г.Шевченка проведено літературно-музичну композицію «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

Учні молодших класів із задоволенням стали учасниками батлів «Крилаті вислови Кобзаря», «Уклоняюсь тобі, мій Кобзарю святий», «Вічний, як народ».
Проведено години спілкування, книжкові виставки, перегляд відеосюжетів «Тарас Григорович Шевченко», конкурси малюнків до творів Т.Шевченка, вікторини «Чи знаєш ти Шевченка?».

Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Тарас Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь – допоки житиме український народ, допоки буде жити наша Україна!