На мешканців Кіровоградщини, які повертатимуться з-за кордону, чекатиме обов’язкова обсервація і ПЛР-тестування

Мешканці Кіровоградської області, які повертатимуться з-за кордону, в обов’язковому порядку перебуватимуть на обсервації впродовж двох тижнів, а також проходитимуть ПЛР-тестування.
На Кіровоградщині для людей, які повертатимуться з-за кордону, передбачено два місця обсервації – готель «Турист» у Кропивницькому та Знам'янська обласна бальнеологічна лікарня. Загалом там зможуть розміститися понад 350 осіб.
Всі жителі області, які надалі повертатимуться з-за кордону, в обов’язковому порядку проходитимуть ПЛР-тестування для виявлення ймовірного захворювання на COVID-19, це допоможе мінімізувати поширення коронавірусної інфекції.