Версія для друку
Новини

Христос Воскрес!

Воскресіння Христа – великий дарунок Господньої Любові до всіх людей, знак невідворотного торжества справедливості та перемоги добра над злом, утвердження віри і надії у серці кожного християнина. Це свято є символом перемоги життя над смертю, світла – над пітьмою, віри – над безнадією.
Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.
В цей Пасхальний час нехай кожен шукає миру і спокою у своєму серці. Пам'ятаймо про нашу гідність та ціну, яку за нас заплачено, – життя Христа. Нехай ця Пасха буде для нас переходом не лише від смерті до життя, але й від життєвих турбот до їх успішного вирішення.
Щоб кожен день ставав для нас наближенням до Нової Людини, а взірцем духовного збагачення і зросту на землі нехай стане Воскреслий Спаситель.
Слова великоднього привітання в особливий спосіб скеровую до тих, хто переносить різні життєві випробування, і – до убогих, недужих, ув'язнених, розчарованих чи зневірених. Нехай пасхальна радість діткнеться вашого серця і скріпить його, даруючи нову надію і духовну силу, бажаючи кожному з вас мирного і благословенного Воскресіння Христового. Нехай цього дня засмучені зрадіють, стривожені відчують певність християнської надії. Молитвою лину до поранених і стражденних, полонених і вигнаних із рідної домівки, наших воїнів і всіх, хто стоїть на сторожі гідності людської особи в Україні.
Щиро бажаю всім, щоб Великоднє Світло просвітило кожну душу, кожне серце, кожну домівку і родину та цілу Україну і скріпило всіх Божим миром.

З молитвою і найкращими побажаннями настоятель храму Іоанна Богослова протоієрей Михаїл Шквара