15 травня 2020 року відбулося засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

15 травня 2020 року о 10.00 у приміщенні районної ради відбулося засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.
Питання для розгляду:
1. Про подолання безробіття. Втілення в життя Державних програм. Відкриття підприємницької діяльності.
2. Про санітарний стан населених пунктів району
3. Про підвіз учнів до опорних шкіл району
4. Щодо внесення кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Голованівська центральна лікарня» Голованівської районної ради.
Прийняті відповідні рішення.

Запрошена на засідання Громадської ради заступник голови райдержадміністрації Бугаєнко Ольга Петрівна детально розповіла які зміни відбуваються в галузях освіти та медицини. Звернулась з проханням до членів громадської ради долучатись до пошуку нових медичних спеціалістів