1червня - Міжнародний день захисту дітей!

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Ольга Бугаєнко, разом із представниками служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, завітала до сім'ї патронатного вихователя, в якій перебуває 2 дитини, які опинились в складних життєвих обставинах.
В сім’ї гості відчули гарну і теплу атмосферу, дітям тут добре, і підтвердженням цьому є радісні обличчя малечі. Тут поєдналися кращі людські почуття, любов до дітей з боку патронатного вихователя, та велика любов і надія в маленьких дитячих серцях.
Заступник голови райдержадміністрації оглянула будинок, зокрема умови, у яких виховуються діти. Малеча доглянута, усі ходять до школи, намагаються гарно навчатись. Вона подякувала господарям за їх вкрай необхідну та благородну справу, яка заслуговує найвищої оцінки.
Також Ольга Бугаєнко привітала вихованців патронатної сім'ї з Днем захисту дітей, подарувала малечі іграшки та солодощі.