Сіяти добро – добро і пожинати!

Під таким гаслом 17 червня 2020 року фахівцями із соціальної роботи Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено захід із умовно- засудженим особами Голованівщини, віком від 18 до 35 років. Працівниками Голованівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» спільно із фахівцями РЦСССДМ проведено бесіду щодо профілактики злочинності, ведення «правильного» способу життя, доброти і добрих вчинків у житті кожної людини і суспільства в цілому. Зокрема, мова йшла і про важливості сімейних цінностей, приклади батьків для дітей. Адже в нашому, часом жорстокому світі, сьогодні дійсно не вистачає доброти та тепла від близьких людей. Шалений темп життя вимагає пристосування до реалій буденності. Ми навіть не завжди замислюємося, що поряд знаходяться люди, котрим вкрай необхідна наша підтримка, співчуття та розуміння. Особливо її потребують молоді люди, які дещо помилилися на своєму життєвому шляху і скоїли правопорушення.
           При потребі бажаючим надавалися й індивідуальні консультації. Присутнім роздали інформаційні буклети. Загалом послуги отримали близько 20 осіб.