25 мільйонів для ДНЗ «Веселка» у рамках програми Президента України "Велике будівництво"

Ще однією нашою спільною перемогою вважаю кошти, які нам виділила держава для завершення будівництва дошкільного навчального закладу у Голованівську. Кажу спільною, тому що до цього дуже багато доклали зусиль і районна рада на чолі з Богданом Кучмієм і Голованівська селищна рада на чолі з Сергієм Цобенком.
                  В травні цього року на будівництво ДНЗ «Веселка» ми отримали 25 млн грн: з них 22,7 млн грн – державні кошти та 2,5 млн грн – кошти з місцевого бюджету. 25 млн грн – це та залишкова вартість проекту, яка потрібна для його завершення.
                 Уже зараз завершують фасад приміщення майбутнього садочка, тривають внутрішні роботи: монтуються водопровідні та каналізаційні мережі, електроживлення, розпочато будівництво котельні. На черзі внутрішні оздоблювальні роботи та облаштування прилеглої до приміщення території. Такі скажімо «брудні» роботи плануємо до осені завершити. А там, з Божою поміччю, і фінал не за горами…

Голова районної
державної адміністрації                                   Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ