З робочим візитом на Голованівщину завітав Ігор Кузьмін

24 липня з робочим візитом на Голованівщину завітав перший заступник голови Кіровоградської ОДА Ігор Кузьмін. У складі делегації також взяли участь голова Голованівської РДА Олег Голімбієвський, голова райради Богдан Кучмій та голова Голованівської селищної ради Сергій Цобенко. До урочистої зустрічі долучився і начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сергій Туз, оскільки об’єкти, котрі оглядали керівники, були саме освітнього спрямування.

«Відправною точкою» огляду став Побузький ліцей. Очільники завітали, аби переглянути хід робіт та поспілкуватись з директором закладу щодо перспектив оновленого закладу і термінів виконання ремонтних робіт.

Наразі тут будівельники продовжують працювати над реконструкцією загальноосвітнього навчального закладу.

«У рамках програми Президента України «Велике будівництво» підрядна організація майже завершила роботи з утеплення школи та часткової заміни покрівлі. Залишився лише невеликий шматочок з боку малого спортивного залу основного корпусу, який ще чекає утеплення та заміни вікон. Також майстри вже працюють над оздобленням фасаду. Триває їх покриття та оздоблення декоративними малюнками», – пояснив директор ліцею Ігор Позивай.

Також він відзначив, що підрядна організація ПП «Сапфір» до початку нового навчального року планує завершити ці роботи. А ще на школу очікують нові зміни. В серпні 2020-го обласним управлінням архітектури та містобудування планується проведення ще одного тендеру на внутрішні роботи прибудови навчального закладу, де знаходяться актовий зал, спортзал та їдальня.

За інформацією субпідрядника Миколи Якубовського (ПП «Будсервіс»), фасади ліцею утеплені базальтовою ватою 145-ї щільності, поверх якої кладеться гармована сітка, що покривається якісними клеями і шпаклівкою «короїд». «Працюємо ми також гумовими фарбами новітньої технології. Їхня структура дуже якісна і стійка до атмосферних впливів», – підкреслив майстер.

Далі керівники району й області вирушили до Голованівська. Звісно ж, головна увага тут була приділена будівництві нового дитсадка «Веселка».

За словами керівника господарчої групи Михайла Леуха, зараз підрядна організація активно займається монтажем котельні. Вона буде побудована окремо від приміщення.

Також триває утеплення підлоги на першому поверсі, «обшивка» цієї зони гіпсокартоном і шпаклівка стін на другому поверсі приміщення. Не за горами вже й обкладення санвузлів кахлями.

Електромонтажні роботи також завершені. Зараз вже можна помітити, як майстри активно прокопують траншеї, аби підключити приміщення до трансформатора.

«Наразі на об’єкті задіяно 39 фахівців, – підкреслив Сергій Туз. – І кожен з них добросовісно та якісно виконує поставлені на нього обов’язки. Всі ж роботи проводить підрядна фірма з Кропивницького на чолі з Миколою Осокіним».

Ще Сергій Віталійович відзначив, що проблем із дефіцитом кадрів на об’єкті не виникає. Навіть якщо організація не має власних електриків чи сантехніків, то приїздять субпідрядники, котрі виконують всі ці завдання.

У свою чергу Олег Голімбієвський запевнив, що кошти на завершення будівництва дитсадка наразі є в повному обсязі, тому до кінця осені об’єкт буде введено в експлуатацію.

Після завершення об’їздів Ігор Кузьмін разом з Олегом Голімбієвським провели особистий прийом громадян. Наболілі питання, з якими звертались наші земляки, стосувались погашення заборгованості з виплати зарплати й ремонту автомобільних доріг місцевого та територіального значення.

Усі питання зафіксували. Ігор Кузьмін дав доручення профільним структурним підрозділам предметно розібратись у кожній ситуації та доповісти, що ОДА в повноваженнях зробити для їх вирішення.