9 серпня 2020 року – День будівельника!

Шановні працівники будівельної галузі,
щиро вітаю Вас із професійним святом!

Бути будівельником означає бути творцем: Ви створюєте нові будівлі та споруди, завдяки Вашій праці кращими та ошатнішими стають рідні вулиці і площі. Адже Ваше покликання – дарувати людям затишок та комфорт.
Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення селищ і сіл нашого району. Навіть за складних економічних умов Ви шукаєте шляхи поліпшення своєї діяльності, підвищення конкурентоздатності будівельної продукції, зростання авторитету професії будівельника.
Бажаю Вам, шановні будівельники, невичерпного здоров’я і благополуччя. Нехай професійне свято принесе Вам примноження добра і щастя, відкриє можливість для розкриття перспектив і втілення усіх задумів, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.

Голова районної
державної адміністрації Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ