Дорогі земляки!

07 серпня 2020 року відбулася зустріч  з визначною людиною України, легендарним хореографом Григорієм Чапкісом. Він прибув на Голованівщину разом зі своїми товаришами – Галиною Кузьменко та Леонідом Шмаєвичем.

Леонід Шмаєвич та Галина Кузьменко наші земляки, за їхньої ініціативи та фінансування було побудовано монумент пам’яті закатованим євреям, яких нацисти жорстоко розстрілювали в роки ІІ світової війни. Знаходиться він в урочищі «Воловик», що біля дуба-столітника.

Проте за кілька років цю пам’ятку було жорстоко понищено. Вандали вщент понищили пам’ятник. Всі фахівці розводили руками. Ніхто не міг відновити його.  За кошти селищної ради та меценатів відновлено цю пам’ятку архітектури – і сьогодні пан Шмаєвич, пані Кузьменко та пан Чапкіс завітали до нас, аби подякувати за нашу з вами небайдужість, покласти квіти та вшанувати пам'ять своїх загиблих земляків.

Діти та викладачі мистецьких закладів району радо привітали зірку, вручили Григорію Миколайовичу приємні сувеніри та зробили фото на пам'ять.

Після цієї теплої зустрічі ми запросили гостей на будівництво нового дитсадка та до відремонтованої лікарні. І це їх щиро вразило. Леонід Шмаєвич навіть підкреслив, що наша лікарня відповідає рівню столичних. Від колишніх пережитків СРСР не залишилось і сліду.

Гості отримали позитивні враження, а пан Чапкіс обіцяв передати нам привіт в новому сезоні «Танців з зірками». Будемо чекати!