День Державного Прапора України та 29-та річниця незалежності України

21 серпня 2020 року в Голованівському районному Будинку культури з дотриманням встановлених карантинних вимог було проведено урочистості та святковий концерт, з нагоди Дня Незалежності України, присвячений захисникам та патріотам нашої держави.
          На урочистостях з вітальними словами з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України звернулися: голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський, голова Голованівської районної ради Богдан Кучмій, селищний голова Сергій Цобенко, заступник військового комісара районного військового комісаріату Валерій Харкавенко та перейшли до місії нагородження районними відзнаками учасників АТО/ООС та кращих представників установ та організацій селища.
          Поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку та Меморіального комплексу загиблим учасникам АТО та вшанували пам'ять Хвилиною мовчання.
          Після завершення урочистої частини заходу проведено святковий концерт.