«Кращий роботодавець року»

25 серпня 2020 перший заступник голови Голованівської райдержадміністрації Михайло Копієвський провів засідання Засідання районного організаційного комітету з проведення в районі у 2020 році відбіркового туру обласного конкурсу «Кращий роботодавець року».

На засіданні обговорено організаційні заходи щодо проведення відбіркового туру обласного конкурсу на звання "Кращий роботодавець року".
У ході обговорення порядку денного були враховані пропозиції членів районного організаційного комітету з проведення в районі у 2020 році відбіркового туру обласного конкурсу «Кращий роботодавець року». За наслідками обговорення прийнято ряд рішень.