Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

Відбір на військову службу за контрактом віком від 18 до 57 років для проходження військової служби в частинах Оперативного командування «Південь» (Одеська, Миколаївська, Кіровоградська, Херсонська та Запорізька області), частин Сил Спеціальних Операцій, Десантно-штурмових Військ та Морської Піхоти.
Голованіським військовим комісаріатом проводиться відбір кандидатів на військову службу за контрактом до військова частина А1619 - 59 бригади. Місце дислокації управління та підрозділів бригади знаходяться в м. Гайсин Вінницької області, військове містечко № 100. — військове з'єднання Збройних сил України, що підпорядковане оперативному командуванню «Південь». Сформоване у 2014 році на основі 9-го, 10-го та 11-го окремих мотопіхотних батальйонів (колишніх батальйонів територіальної оборони).
Основними вимогами під час проходження служби за контрактом гарантовано:
• придатність до військової служби за медичними показниками;
• відсутність судимості та притягнення до кримінальної відповідальності.
Законодавством України передбачено соціальні та матеріальні пільги:
• збереження місця роботи та середнього заробітку на строк до завершення особливого періоду;
• щорічна відпустка 30-45 діб;
• кредитні та податкові канікули;
• надання можливості призначення дострокової пенсії за віком учасниками АТО (ООС) після досягнення чоловіками 55, жінками 50 років;
• безкоштовне медичне обслуговування для військовослужбовців у військових лікувальних закладах;
• можливість отримання вищої освіти (спорідненої з цивільною) за рахунок держави у ВВНЗ (ВНП ВНЗ), після укладання другого контракту заочно без відриву від служби, та ряд інших переваг.
Грошове забезпечення:
• мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом становить від 10 200 гривень.;
• за укладання першого контракту встановлено одноразову грошову винагороду в розмірі 8 прожиткових мінімумів;
• щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально побутових питань;
• додаткові виплати за виконання завдань в ООС становить від 6,5 до 17 тис. гривень.;
• виплачується компенсація за піднайом житла.

Чекаємо Вас за адресою :
смт Голованівськ, вул. Паркова, 28,