Біля Меморіального комплексу загиблим учасникам АТО 29 серпня 2020 року відбулися урочистості до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.
          Слова подяки висловлювали: голова райдержадміністрації Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ, голова районної ради Богдан КУЧМІЙ та голова Громадської організації «Голованівська районна спілка ветеранів та учасників антитерористичної операції » Юрій КОБЗАВЩУК.
         На урочистостях були присутні учасники АТО/ООС, працівники військкомату, представники апарату, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій селища, районної організації ветеранів України, районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.
          Біля Меморіального комплексу загиблим учасникам АТО проведено мітинг – панахиду, Хвилину мовчання та покладання квітів.