Приємна новина для жителів Побузького, 29  серпня 2020 року в селищі урочисто відкрито новий спортивний мультифункціональний майданчик. Збудовано даний об'єкт у Побузькому за ініціативи та сприяння Голованівської РДА та Голованівської районної ради. Також дякуємо всім хто долучився до реалізації цього проекту і підрядникам, і керівництву ПФК, і всім хто на своєму місці зробив все можливе для того щоб спортивна інфраструктура Побузького поповнилася таким чудовим об'єктом. З нагоди такої події запропоновано, та підтримано жителями селища рішення, щорічно, до Дня пам'яті захисників України проводити на цьому майданчику футбольний турнір з призовим фондом 10 тис. грн. Відповідні кошти в цьому році забезпечено ініціаторами будівництва у Побузькому. Всім гарячих перемог і запеклої боротьби та такої щоб той майданчик не остигав.