75-та річниця завершення Другої світової війни

В Районному будинку культури 02 вересня 2020 року відбулася урочисто – концертна програма із дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (із змінами) щодо проведення в районі заходів, присвячених 75-й річниці завершення Другої світової війни
З вітальним словом до глядачів звернулися голова Голованівської районної селищної ради – Цобенко Сергій Олександрович та член президії Голованівської районної ради ветеранів України голова Перегонівської селищної ради ветеранів України– Ігнатенко Володимир Володимирович.
Наталя Свердликівська – зберігач фондів музею історії Голованівського району розповіла про трагічні події минулого.
Бібліограф Голованівської районної бібліотеки Віта Кандур представила виставку «Ще довго в пам»яті болітиме війна».
На урочистостях були присутні представники апарату, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій селища, районної організації ветеранів України.
Вшановано пам»ять загиблих в роки Другої світової війни хвилиною мовчання та в кінці заходу усі бажаючі увічнили пам’ять загиблих солдат покладанням квітів до Обеліска слави, Братської могили та до Меморіального комплексу загиблим учасникам антитерористичної операції.
У музеї історії Голованівського району організовано виставки з портретами ветеранів «Наші земляки - ветерани Другої світової війни» та «Пам`ятати заради майбутнього».
У районній бібліотеці для дорослих ім. С.В. Шеврякова в читальному залі організовано книжково-документальну виставку «Ще довго в пам’яті болітиме війна…».